Witaj na stronie Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm

kontakt@pswf.pl

Katarzyna Łapińska

 

Katarzyna Łapińska – Od 17 lat prowadzę szkołę językową, która cieszy się powodzeniem wśród słuchaczy. Dzielimy się wiedzą już z najmłodszymi, zaczynamy od dzieci od 3 r.ż., młodzież i dorośli. Naszym atutem są m.in.nasi lektorzy, którzy z zaangażowaniem przygotowują swoje lekcje i materiały, aby słuchaczom sprawić dużo przyjemności oraz radości i zmobilizować do nauki języka. A nauczamy 5 języków: j.angielski, niemiecki, francuski, rosyjski i hiszpański. Organizujemy kursy u nas w szkole ABC na TBS’ach: ul.KEN i ul.Mackiewicza oraz w wielu Szkołach Podstawowych i Przedszkolach w Białymstoku i nie tylko.
Prowadzimy także kursy biznesowe dla firm. Zajęcia prowadzą zwykle Native Speakerzy w danej firmie, aby droga do właściwych zwrotów i rozmówek była krótsza.
Pracujemy również on-line, chcemy pomagać różnym osobom w całej Polsce, nie tylko w naszym mieście, np.prowadzimy zajęcia indywidualne on-line dla słuchacza z Gdańska, Lublina bądź Krakowa.
Od roku 2012 nasza szkoła jest również Biurem Podroży, zimą organizujemy dla Wszystkich- czy to dorośli czy tez młodzież Obozy Narciarskie oraz na co dzień szerzymy i rozwijamy TURYSTYKĘ językową. Aby pokazywać młodzieży, że języki nie są nam obce lecz bardzo potrzebne, by móc z lekkością i przyjemnością podróżować oraz odwiedzać nowe zakątki świata i bez problemów komunikować się z ludźmi tam mieszkającymi. Podczas różnego rodzaju wycieczek, które organizujemy w szkołach podstawowych i nie tylko, programy wyjazdowe są tak przygotowane, by młodzież zwiedzając mogła rozmawiać z ludźmi w danym kraju i realizować nasz cel językowy. Pilot, który nadzoruje przebieg takiego projektu, najpierw sam opowiada w jęz.angielskim o danym miejscu, o obszarze zwiedzanym, a następnie rozdaje uczestnikom kartki z zadaniami, na które młodzież musi znaleźć odpowiedzi poprzez rozmowę z osobami tam pracującymi, bądź mieszkającymi. Duża część dzieci docenia bardzo często wtedy naukę i umiejętność rozmowy w j.angielskim. „Znajomość języków jest ważna. Uczę się dla samej siebie, nie dla mamy, nie dla taty, dziękuję za praktyczną wiedzę i tyle rozmów w języku angielskim”- słowa jednej z wielu uczestników naszego wyjazdu do Anglii, Ani S.

Adres strony internetowej: abcszkola.pl

– ABC Szkoła Języków Obcych