Witaj na stronie Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm

kontakt@pswf.pl

Lista członkiń

Bożena Datczuk

• Absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku
• Firma: TOBO Datczuk Spółka Jawna, www.tobo.pl, www.sklep.tobo.pl
• Kobieta biznesu, członkini Izby Przemysłowo -Handlowej w Białymstoku.

Od 1998 roku wraz z mężem Tomaszem prowadzi firmę TOBO, specjalizującą się w produkcji mebli, dostarczającą wyposażenie do biur, hoteli, obiektów użyteczności publicznej i firm prywatnych na terenie całego kraju. Misją firmy jest zapewnienie klientowi pełnej satysfakcji poprzez stworzenie komfortowego i ergonomicznego miejsca pracy. Każdy sukces jest dla firmy krokiem w doskonaleniu swojej wiedzy oraz umiejętności tworzenia efektywnych rozwiązań przestrzeni w pracy. Profesjonalne maszyny oraz doświadczona i wykwalifikowana załoga gwarantują wysoką jakość i perfekcyjność wykonanych wyrobów. TOBO jest otwarte na wszelkie innowacje i zmiany, które przekładają się na funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo produkowanych przez firmę systemów. W meble firmy TOBO jest wyposażonych wiele prestiżowych obiektów na Podlasiu, m.in. Opera i Filharmonia Podlaska, Stadion Miejski, Białostocki Park Naukowo – Technologiczny w Białymstoku.

Firma otrzymała wiele branżowych nagród, m.in. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, laur podlaskiej firmy innowacyjnej– INNOWACJE 2011, 2016, Gazela Biznesu 2013 i 2016, Medal Europejski, wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2014, tytuł Branżowego Lidera Zmian za wdrożoną z sukcesem autorską strategię zmian i in. Przepis na sukces w biznesie Bożeny Datczuk to: być konsekwentnym, zdeterminowanym i szukać nowych możliwości.

Sprawdź nas – Firma TOBO  

 

Firma TOBO funkcjonuje na rynku meblowym od 1998 roku. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży mebli biurowych. Jednak nasza oferta jest o wiele szersza. Oprócz mebli biurowych i konferencyjnych w swojej ofercie posiadamy również: meble hotelowe, meble do holu i recepcji, zabudowy na wymiar, meble szkolne i laboratoryjne, kuchenne, młodzieżowe, meble domowe. Ogromnym atutem naszej firmy jest elastyczność, dzięki której potrafimy zrealizować projekty nietypowe, na specjalne zamówienie. Gwarantujemy kompleksowość naszych usług zaczynając od pomiaru pomieszczeń i projektu, kończąc na dostawie i serwisie oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy dystrybutorem największych polskich producentów krzeseł, foteli biurowych, sof oraz mebli metalowych: szaf biurowych, socjalnych, szaf na broń, sejfów, kas pancernych.

Ciągle się rozwijamy, modernizujemy i udoskonalamy nasz park maszynowy. Wszystko po to, aby meble marki TOBO były synonimem jakości i nowoczesności. Jako jedyna firma na Podlasiu w branży produkcji i sprzedaży mebli, posiadamy certyfikat ISO: PN-EN ISO 9001:2009 i  PN-EN ISO 14001:2005.
Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych systemów meblowych są również atesty Zgodności Wyrobu z Wymaganiami Bezpieczeństwa, Wytrzymałości i Trwałości oraz atesty higieniczne. Prężnie rozwijamy sieć naszych dystrybutorów, aby meble TOBO były jeszcze łatwiej dostępne i rozpoznawalne. Z sukcesem poszukujemy nowych rynków zbytu nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu TOBO w Kurianach 104 koło Białegostoku gdzie można zapoznać się z naszą pełną ofertą na meble:
-pracownicze: HEBE, NOTER, stoły konferencyjne
-gabinetowe: TIRION, SNABB
-meble kuchenne
-meble młodzieżowe PIN
-meble domowe rtv BLOKK
Posiadamy największą w województwie podlaskim ekspozycję foteli i krzeseł obrotowych Grupy Nowy Styl.

 

Meble TOBO można też kupić online w sklepie internetowym pod adresem: www.sklep.tobo.pl