Witaj na stronie Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm

kontakt@pswf.pl

Lista członkiń

Agnieszka Giersberg – właściciel firmy Premium Finanse

 

Swoja przygodę z finansami rozpoczęłam już w 2013 r. jako doradczyni jednego z banków. W miarę upływu lat,zmiany instytucji finansowych oraz chęci zdobycia doświadczenia dojrzałam do decyzji stworzenia własnej firmy.

 

W obecnych czasach, gwarancją zdobycia klientów i dopasowania oferty jest posiadanie szerokiej gamy produktów. Mając oferty z ponad 20 banków i wielu instytucji finansowych jestem w stanie, zaproponować najatrakcyjniejsze warunki finansowania dopasowane dla każdego klienta indywidualnie.

 

Analiza szczegółowych ofert banków oraz każdorazowe umawianie się na wizyty w celu uzgodnienia warunków jest dla wielu klientów bardzo męczące. Nieraz wymaga dużego zaangażowania, wiedzy oraz czasu. Idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą osobiście przechodzić przez szereg procedur związanych z uzyskaniem finansowania oraz potrzebujących fachowej wiedzy jest skorzystanie z moich usług. Moje kompleksowe doradztwo cieszy się renomą, a jej najlepszym dowodem jest grupa zadowolonych klientów.

 

Hasło przewodnie: „Bo biznes to trwałe relacje między ludźmi, a nie liczby…”